
Video: Kokios yra Panda Express kainos?

2023 Autorius: Oswald Mason | [email protected]. Paskutinį kartą keistas: 2023-07-30 17:45
Panda Express meniu kainos
Maistas | Kaina |
---|---|
Bet kuri 1 pusė ir 3 užkandžiai | $8.30 |
Papildomas mokestis – „Premium Entree“. | $1.25 |
Galimos dubenėlio pusės: mišrios daržovės, čiau meinas, balti garuose virti ryžiai, rudieji garuose virti ryžiai ir kepti ryžiai | |
Bet kuri 1 pusė ir 1 užkandis | $5.80 |
Taip pat paklausta, kiek kainuoja padėklas „Panda Express“?
Panda Express Maitinimo apžvalgos Dviejų šalių padėklai Apskaičiuota, kad kuris gali aptarnauti 12–16 žmonių, kainuos 99 USD, kol vyksta trys vakarėliai padėklai 18-22 žmonėms yra 139 USD. Keturšalis padėklai didesnei 26–30 žmonių grupei gali kainuoti apie 179 USD.
Be to, koks yra geriausias „Panda Express“užkandis? 11 geriausių „Panda Express“meniu elementų, suskirstytų pagal skonį
- Kepti ryžiai.
- Juodųjų pipirų vištiena.
- Kreminio sūrio Rangūnai.
- Pekino jautiena.
- Teriyaki vištiena.
- Vištienos kiaušinių suktinukai.
- Pupelių vištienos krūtinėlė.
- Brokoliai jautiena. Jautiena ir brokoliai – klasikinis kinų patiekalas, o Pandos versija nenuvilia.
Be to, kiek kainuoja šeimos šventė „Panda Express“?
The Šeimos šventė susideda iš dviejų didelių pusių (t. y. chow mein, kepti ryžiai, garuose virti ryžiai arba super žalumynai) ir 3 dideli patiekalai (t. y. sezamo vištiena, brokolių jautiena, kung pao vištiena ir kt.). Už aukščiausios kokybės patiekalus gali būti taikomi papildomi mokesčiai. Galutinė kaina 27,20 USD! Peržiūrėkite dar daugiau restoranų pasiūlymų čia!
Kokie yra Panda Express dydžiai?
- Dubuo. 1 užkandis + 1 pusė.
- Plokštelė. 2 užkandis + 1 pusė.
- Didesnė lėkštė. 3 užkandis + 1 pusė.
- Vaikiškas maistas. Jr užkandis, Jr pusė, 12 uncijų gėrimas, sausainis.
- Šeimos šventė. 3 dideli patiekalai + 2 dideli šonai.
Rekomenduojamas:
Kokios yra Whataburger kainos?

„Whataburger“kainos Maisto kaina „Whataburger“3,09 USD „Whataburger“– patiekalas 5,59 USD Dvigubos mėsos „Whataburger“USD 4,59 „Dvigubos mėsos“„Whataburger“– maistas 6,74 USD
Ar indukcinės kaitlentės vertos tokios kainos?

Puikus energijos vartojimo efektyvumas: kadangi indukcinė viryklė gamina maistą greičiau ir praranda mažiau šilumos, todėl manoma, kad jis yra daug efektyvesnis nei elektrinė viryklė ir dujinė viryklė
Kada Applebee's kainuoja pusė kainos?

Dauguma Applebee vietų siūlo užkandžius už pusę kainos po 21 val. darbo dienomis ir po 22 val. savaitgaliais
Kokios kainos Raising Cane?

Padidinti cukranendrių kainas Maisto kainų derinys Dėžutės derinys (4 vištienos piršteliai, bulvytės, kopūstų salotos, cukranendrių padažas, Teksaso skrebučiai ir įprastas gėrimas – 22 uncijos) 6,98 USD 3 pirštų derinys (3 vištienos piršteliai, bulvytės, cukranendrių padažas, įprasti Teksaso skrebučiai Gėrimas – 22 uncijos.) 6,38 USD
Kodėl pakilo metro kainos?

„Subway“darbuotojai teigė, kad padidinimas susijęs su vyriausybės PVM taisyklėmis, pagal kurias restoranai, tiekiantys „karštą maistą išsinešti“, turi iš klientų apmokestinti daugiau mokesčių